TürkçeTürkçe EnglishEnglish

Kurumsal

Ar-Ge

MY GLOBAL bünyesinde başlatılmış olan AR-GE çalışmalarının amacı kendi sektörüne yönelik tecrübe ve yeteneğin MY GLOBAL markası altında toplanmasını sağlamak ve farklı sistem ve yöntemlerle üstün nitelikli yeni ürünlerin üretimini sağlamaktır. MY GLOBAL bu amaca paralel olarak sadece kendi sektörüne bağlı olmaksızın farklı sektörlerde de gelişen teknolojiyi takip eder, ve bunun doğrultusunda da yenilikçi projeler geliştiren, AR-GE çalışmaları yürütür.

Dolayısıyla iş kollarımıza ilave olarak ürün çeşitlendirme, daha geniş yelpazede hizmet verme, daha fazla müşteriye dokunabilmek amacı ile MY GLOBAL; kalitesi kanıtlanmış uluslararası standartlarda WAKKUM markası adı altında yangın söndürme ekipmanları imalatı ile kısa sürede üretim alanında lider kuruluş durumuna gelmiştir.
  • Paslanmaz Köpük Yapıcı Mikserler
  • Paslanmaz Köpük Lansları
  • Paslanmaz Su ve Köpük Monitörleri
  • Paslanmaz Mobil Köpük Araçları
  • Çok Maksatlı Su Püskürtme Nozulları
  • Su Perdeleri
MY GLOBAL;AR-GE ürünlerinin geliştirilmesi ve üstün kaliteye ulaşması bilinciyle kendi bünyesinde test üniteleri kurmuş olup, bu ünitelerde ürünlerin 200°C ile -30 °C’ye kadar ısı testleri, 12 bar pompaları ile 3000 Litreye kadar su ile testler ve 200 bar basınç ile sızdırmazlık ve mukavemet testlerini yapmaktadır.

Ayrıca firmamız kendi deneyim ve tecrübeleri ile birleştirdiği uluslararası standartlara paralel olarak söndürme sistemleri bileşenlerinin gerek ayrı ayrı gerekse sistemin tamamını test etmektedir.